Aktualności

TEATR DLA STUDENTÓW

Od stycznia 2017 roku rozpoczynamy nowy program – TEATR DLA STUDENTÓW.
Oferujemy bilety w promocyjnych cenach dla studentów (do 26 roku życia) na wybrane przedstawienia z naszego comiesięcznego repertuaru. Tańsze bilety na spektakle objęte promocją w styczniu można kupować już teraz.

Paweł Paprocki (Doktor), Arkadiusz Janiczek (Senator), Bartłomiej Bobrowski (Pelikan), Adrian Zaremba (Lokaj), Anna Grycewicz (Dama). Fot. Krzysztof BielińskiInformacje o spektaklach objętych promocją w danym miesiącu będą ogłaszane na stronie, a także będzie można je znaleźć w broszurach repertuarowych oraz na drukach udostępnianych przed kasą główną przy Placu Teatralnym 3.  
Aby skorzystać z promocji, wystarczy przy rezerwacji powołać się na hasło TEATR DLA STUDENTÓW, a przy odbiorze biletów przedstawić dokument uprawniający do zniżki.
Na jeden dokument przysługują dwa bilety w cenach promocyjnych. Bilety są dostępne w sprzedaży bezpośredniej oraz poprzez rezerwację telefoniczną (nie są dostępne w systemie sprzedaży online).


Na zdjęciu: Dziady, reż. Eimuntas Nekrošius, od lewej Paweł Paprocki (Doktor), Arkadiusz Janiczek (Senator), Bartłomiej Bobrowski (Pelikan), Adrian Zaremba (Lokaj), Anna Grycewicz (Dama). Fot. Krzysztof BielińskiW styczniu studentów zapraszamy na przedstawienia:

W mrocznym mrocznym domu Neila LaBute’a w reżyserii Grażyny Kani
7 i 8 stycznia, godz. 19:30
scena Studio
cena biletu: 25 zł

Opowiadanie brazylijskie Jarosława Iwaszkiewicza w reżyserii Marcina Hycnara
17 i 18 stycznia, godz. 19.30
scena przy Wierzbowej im. Jerzego Grzegorzewskiego
cena biletu: 35 zł

Dziady Adama Mickiewicza w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa
25 i 26 stycznia, godz. 18.30
sala Bogusławskiego
cena biletu: 45 zł

Rezerwacja biletów:

Rezerwacji biletów można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–19:00, w soboty w godz. 11:00–19:00, w niedziele w godz. 16:0019:00 pod numerami telefonów: 22 69 20 604, 22 69 20 664.

Sprzedaż biletów:

Kasa biletowa przy pl. Teatralnym 3 czynna jest od wtorku do soboty w godz. 11:00–14:30 i 15:00–19:00, w niedzielę godzinach 16:00–19:00 lub na dwie godziny przed rozpoczęciem przedstawienia.

Kasa biletowa przy ul. Wierzbowej 3 jest czynna w dniach, w których grane są przedstawienia na scenie przy Wierzbowej lub na scenie Studio, na godzinę przed ich rozpoczęciem.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj