Aktualności

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” – zapraszamy na „Matkę Courage i jej dzieci”

Bierzemy udział w drugiej edycji projektu „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. 

Barbara Wysocka (Kattrin), Karol Dziuba (Szwajcer), Danuta Stenka (Matka Courage). Fot. Krzysztof Bieliński

Proponujemy bilety w promocyjnej cenie 45 zł na przedstawienia Matki Courage… w dniach 1 i 2 kwietnia, o godz. 19:00.
Bilety można rezerwować telefonicznie lub kupować w kasach od 17 marca (bilety nie są dostępne w sprzedaży online). Pula biletów jest ograniczona.

Brechtowska Matka Courage i jej dzieci w inscenizacji Michała Zadary – muzyka na żywo, intrygujące songi, nowoczesna forma.
Poruszająca, niepozbawiona humoru opowieść o okrucieństwach wojny i miłości macierzyńskiej zaskakuje, skłania do refleksji.

Strona spektaklu Matka Courage i jej dzieci

Na zdjęciu: w Matce Courage... – Barbara Wysocka (Kattrin), Karol Dziuba (Szwajcer), Danuta Stenka (Matka Courage). Fot. Krzysztof Bieliński

Celem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” → organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną → jest prezentacja oferty turystycznej.
Ogólnopolski projekt ma zachęcić do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, także poza sezonem wakacyjnym.
Od piątku do niedzieli, w dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2017 r. będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%.

Telefoniczna rezerwacja biletów: 22 69 20 604, 22 69 20 664
• od poniedziałku do piątku czynna w godz. 9:00–19:00
• w soboty czynna w godz. 11:00–19:00
• w niedziele czynna w godz. 16:00–19:00

Kasa przy Placu Teatralnym 3
• czynna od wtorku do soboty w godzinach 11:00–14:30 oraz 15:00–19:00
• w niedzielę czynna w godzinach 16.00–19.00 lub na dwie godziny przed rozpoczęciem przedstawienia, o ile przedstawienie jest grane wcześniej

Kasa przy ulicy Wierzbowej 3
• czynna w dniach, w których grane są przedstawienia na scenie przy Wierzbowej lub na scenie Studio, na godzinę przed ich rozpoczęciem

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj