Aktualności

„Garderobiany” na 23. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi

Jan Englert (Sir), Janusz Gajos (Norman). Fot. Tomasz Urbanek / East News

Garderobianego w reżyserii Adama Sajnuka pokażemy 20 i 21 marca w łódzkim Teatrze Powszechnym na 23. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

Współczesny dramat znakomitego brytyjskiego pisarza i scenarzysty filmowego Ronalda Harwooda; opowieść o ulotności teatru, o osobistym i artystycznym spełnieniu, o samotności, lojalności i międzyludzkich grach.

W przedstawieniu występują: Jan Englert jako Sir – gwiazda i szef teatralnej trupy, Janusz Gajos w roli garderobianego Normana, Beata Ścibakówna jako Lady, Edyta Olszówka – Madge, Jacek Mikołajczak – Goeffrey Thornton, Karol Pocheć – Oxenby, w roli Irene – Michalina Łabacz (gościnnie).

Strona spektaklu→

Strona festiwalu →

Garderobiany na 23. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi 20 i 21 marca, o godz. 19:15 →

Na zdjęciu: Jan Englert (Sir), Janusz Gajos (Norman) w Garderobianym w reżyserii Adama Sajnuka. Fot. Tomasz Urbanek / East News

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj