Aktualności

„Iwona, księżniczka Burgunda” w listopadowej promocji

Na Iwonę, księżniczkę Burgunda w dniach 21, 22 i 23 listopada mamy pulę biletów w promocyjnej cenie 35 zł! Można je kupować w kasach Teatru w dniach 16–19 listopada i rezerwować telefonicznie w dniach 16–20 listopada; nie są dostępne online.

W styczniu na scenach

Od ponadczasowej klasyki – Molierowskiego Tartuffe’a, po współczesny groteskowy dramat Levina Nikt. W styczniu gramy osiemnaście tytułów!

100. przedstawienie „W mrocznym mrocznym domu”

W mrocznym mrocznym domu w inscenizacji Grażyny Kani 20 października zagramy na naszej scenie po raz setny!

100. przedstawienie „Mszy za miasto Arras”

Monodram w wykonaniu Janusza Gajosa 12 października po raz setny na naszej scenie! W piątek, 13 października, przedstawienie pokażemy w Teatrze Starym w Lublinie.

Repertuar grudniowy

Widowiskowe inscenizacje, poruszające historie...  zapraszamy do Teatru w grudniu! Bilety w sprzedaży od 10 października. 

50. przedstawienie „Iwony, księżniczki Burgunda”

Gombrowiczowską Iwonę, księżniczkę Burgunda zagramy 7 października na naszej scenie po raz pięćdziesiąty! 

Listopad w Teatrze Narodowym

W repertuarze Szekspirowska Opowieść zimowa w inscenizacji Marcina Hycnara, najnowsza premiera – Nikt Hanocha Levina przygotowana przez Artura Tyszkiewicza i wiele innych. Bilety na spektakle z repertuaru listopadowego w sprzedaży od 29 września.

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” – zapraszamy na „Iwonę...” i „Dowód...”

W ramach programu zapraszamy na Iwonę… i Dowód... w dniach 7 i 8 października. Bilety w promocyjnej cenie 35 zł można rezerwować telefonicznie od 18 września i kupować w kasach Teatru od 19 września (nie są dostępne online).

„Zbójcy” – pożegnanie z tytułem

Po raz ostatni na scenie sensacyjne widowisko Michała Zadary. Na ostatnie spektakle zapraszamy 25 i 26 marca, o godz. 19:00.

„Milczenie o Hiobie” – pożegnanie z tytułem

Żegnamy Milczenie o Hiobie w reżyserii Piotra Cieplaka. Na ostatnie spektakle zapraszamy 1 i 2 marca, o godz. 19:00

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj