Aktualności

Zmarł Jacques Lassalle

Z ogromnym żalem żegnamy Jacques'a Lassalle’a, wybitną osobistość świata teatralnego. Reżyser zmarł 2 stycznia 2018 roku w Paryżu.

Nowy Regulamin Teatru Narodowego dotyczący sprzedaży online

Od 3 stycznia 2018 obowiązuje nowy Regulamin Teatru Narodowego dotyczący sprzedaży online.

Nowy Rok 2018!

Życzymy wszelkiej pomyślności i optymizmu. Zapraszamy do Teatru Narodowego w Nowym Roku!

Życzymy spokojnych, radosnych Świąt!

Świąteczne życzenia od Zespołu Teatru Narodowego.

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej jest mecenasem finansowym działalności Teatru Narodowego.

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego

Od końca listopada 2016 roku oraz przez cały rok 2017 działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny wspiera DOM DEVELOPMENT S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce.

Wirtualna wystawa ERWIN AXER 1917–2012 w Google Arts & Culture

Wirtualna wystawa Erwin Axer 1917 – 2012 przygotowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, jest już dostępna na platformie Google Arts & Culture.

„Rozmowy z Erwinem Axerem” – nowość w naszej księgarni internetowej

Felietony i rozmowy z wybitnym reżyserem, dyrektorem, pisarzem – dostępne w naszej księgarni internetowej.

Dwadzieścia lat od inauguracji Teatru Narodowego po odbudowie

Po odbudowie z pożaru Teatr Narodowy 19 listopada 1997 roku zainaugurował działalność Nocą listopadową w reż. Jerzego Grzegorzewskiego, dyrektora narodowej sceny.

Zmarł Janusz Kłosiński

Żegnamy Janusza Kłosińskiego, aktora Teatru Narodowego w latach 1970–1986. Na zdjęciu: aktor w Kartotece Różewicza w reż. Tadeusza Minca. Premiera w Teatrze Narodowym 17 listopada 1973. Fot. Renard Dudley

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj