Aktualności

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

PZU, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, jest od kwietnia 2018 do końca marca 2019 wyłącznym branżowym mecenasem finansowym działalności Teatru Narodowego.

Nowe regulaminy rezerwacji i sprzedaży

Z dniem 5 kwietnia 2018 roku wchodzą w życie nowe regulaminy Teatru Narodowego: Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów oraz Regulamin dotyczący sprzedaży online.

27 marca – Międzynarodowy Dzień Teatru

W dniu święta TEATRU twórcom życzymy wybitnych przedstawień i artystycznego spełnienia, a widzom głębokich, niezapomnianych teatralnych przeżyć!

„Dziady” w reżyserii Dejmka – album płytowy w sprzedaży

Dźwiękowy zapis premierowego przedstawienia Dziadów (1967) w reżyserii Kazimierza Dejmka. Na zdjęciu: Gustaw Holoubek (Gustaw-Konrad). Fot. Franciszek Myszkowski

Nie żyje Grażyna Staniszewska

Żegnamy Grażynę Staniszewską, aktorkę Teatru Narodowego w latach 1960–1974. Na zdjęciu: w roli Fanchette w Niemcach w reż. Józefa Wyszomirskiego (1961). Fot. Franciszek Myszkowski

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego

DOM DEVELOPMENT S.A., największy deweloper w Polsce i lider warszawskiego rynku mieszkaniowego, w roku 2018 kontynuuje dotychczasową współpracę i wspiera działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny.

Zmarł Jacques Lassalle

Z ogromnym żalem żegnamy Jacques'a Lassalle’a, wybitną osobistość świata teatralnego. Reżyser zmarł 2 stycznia 2018 roku w Paryżu.

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej jest mecenasem finansowym działalności Teatru Narodowego.

Wirtualna wystawa ERWIN AXER 1917–2012 w Google Arts & Culture

Wirtualna wystawa Erwin Axer 1917 – 2012 przygotowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, jest już dostępna na platformie Google Arts & Culture.

„Rozmowy z Erwinem Axerem” – nowość w naszej księgarni internetowej

Felietony i rozmowy z wybitnym reżyserem, dyrektorem, pisarzem – dostępne w naszej księgarni internetowej.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj