Aktualności

„ODDECH. Teatr Erwina Axera i Warszawa teatralna 1956–1966” – wystawa plenerowa w Domu Spotkań z Historią

Na wystawę plenerową „ODDECH. Teatr Erwina Axera i Warszawa teatralna 1956–1966” zapraszamy od 27 marca w Domu Spotkań z Historią. Wstęp wolny.

„Msza za miasto Arras” na Olsztyńskich Spotkaniach Teatralnych

Mszę za miasto Arras – monodram w wykonaniu Janusza Gajosa pokażemy 26 marca w Teatrze im. Stefana Jaracza podczas 25. Olsztyńskich Spotkań Teatralnych.

„Garderobiany” na 23. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi

Garderobianego pokażemy 20 i 21 marca na 23. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi.

„Msza za miasto Arras” w Teatrze Małym w Tychach

Mszę za miasto Arras  – monodram w wykonaniu Janusza Gajosa pokażemy w Teatrze Małym w Tychach 4 i 5 marca.

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru!

W Międzynarodowy Dzień Teatru, w poniedziałek 27 marca, zapraszamy do zwiedzania Teatru Narodowego. Wszystkie miejsca na wycieczki zostały już zarezerwowane. Dziękujemy za zainteresowanie! 

ERWIN AXER. Stulecie urodzin. 1917–2017 – wystawa w Galerii Kordegarda

Na wystawę w stulecie urodzin Erwina Axera przygotowaną przez Narodowe Centrum Kultury w porozumieniu z Instytutem Teatralnym, Teatrem Współczesnym i Teatrem Narodowym, zapraszamy od 23 stycznia do 19 lutego do Galerii Kordegarda.

„PAN TADEUSZ – wszystkie słowa” wielki maraton!

Wielki maraton PAN TADEUSZ – wszystkie słowa. Dwanaście ksiąg bez skreśleń, dzień po dniu, 44 aktorów, 14 godzin, muzyka na żywo, śmiech i wzruszenieod 20 do 25 maja. Na zdjęciu: próba XII Księgi Pana Tadeusza. Fot. Tomasz Urbanek / East News

Premiera „Dziadów” – fotorelacja

Dziady Adama Mickiewicza w reżyserii wybitnego litewskiego mistrza teatru – Eimuntasa Nekrošiusa miały swoją premierę 10 marca. Fotorelacja z tego wydarzenia.

Spotkanie Teatrów Narodowych’ 2015: Lietuvos Nacionalinis Dramos Teatras „Nasza Klasa” – fotorelacja

W finale IV edycji festiwalu STN: Lietuvos Nacionalinis Dramos Teatras z przestawieniem Nasza klasa Tadeusza Słobodzianka w reżyserii Yany Ross. Fotorelacja.

Spotkanie Teatrów Narodowych’ 2015: Théâtre de Lorient, La Colline – théâtre national, „Koniec Historii” – fotorelacja

Théâtre de Lorient i paryski La Colline – théâtre national zaprezentowały Koniec Historii według Witolda Gombrowicza w reżyserii Christophe’a Honoré.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj