Aktualności

Recenzenci o „Matce Courage...”

Recenzenci i teatralni blogerzy piszą o spektaklu Matka Courage i jej dzieci w reżyserii Michała Zadary. Na zdjęciu: Arkadiusz Janiczek (Kucharz) i Danuta Stenka (Matka Courage), fot. Krzysztof Bieliński.

Recenzenci o „Soplicowo – owocilpoS...”

O autorskim spektaklu Piotra Cieplaka Soplicowo – owocilpoS. Suplement  piszą recenzenci i teatralni blogerzy. Na zdjęciu: Piotr Grabowski, Paulina Korthals, Jerzy Łapiński i Ewa Konstancja Bułhak. Fot. Tomasz Urbanek / East News.

Recenzenci o „Madame de Sade”

Po premierze Madame de Sade Yukio Mishimy w reżyserii Macieja Prusa piszą recenzenci i teatralni blogerzy.

Piszą o „Dziadach”

Przedstawiamy recenzje i opinie po premierze Dziadów w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa, przygotowanej w sezonie jubileuszowym 250-lecia Teatru Narodowego. Na zdjęciu: Grzegorz Małecki jako Gustaw-Konrad. Fot. Krzysztof Bieliński. 

Recenzje po premierze „Kordiana”

Recenzenci teatralni dzielą się swoimi refleksjami po premierze Kordiana w reżyserii Jana Englerta, przygotowanej w 250 rocznicę powstania Teatru Narodowego. Fot. Tomasz Urbanek / East News.

Recenzje z „Mszy za miasto Arras” w Narodowym

Recenzenci i teatralni blogerzy dzielą się swymi refleksjami po premierze Mszy za miasto Arras Andrzeja Szczypiorskiego  – monodramu Janusza Gajosa. Fot. Krzysztof Bieliński.

Recenzje po premierze „Opowiadania brazylijskiego”

Anna Miller w tygodniku „Newsweek”, Jacek Wakar w „Gazecie Prawnej”, Krystyna Berkan w portalu „Teatr dla Was”, Hanna Karolak w „Gościu Warszawskim”, Mirosław Winiarczyk w „Idziemy” i Malwina Głowacka w „teatralny.pl” recenzują Opowiadanie brazylijskie w reżyserii Marcina Hycnara. Na zdjęciu: Aleksandra Justa i Edyta Olszówka, fot. Krzysztof Bieliński.

Recenzje „Królowej Śniegu”

Witold Mrozek w „Gazecie Wyborczej”, Jacek Wakar w „Gazecie Prawnej.pl”, Piotr Olkusz w portalu „Teatralny.pl”, Agnieszka Górnicka i Karol Płatek w portalu „Teatr dla Was” recenzują Królową Śniegu Hansa Christiana Andersena w reżyserii Piotra Cieplaka.

Recenzje po premierze „Iwony, księżniczki Burgunda”

Jan Bończa-Szabłowski w „Rzeczpospolitej”, Agnieszka Górnicka w portalu „Teatr dla Was”, Aneta Kyzioł w „Polityce”, Mirosław Winiarczyk w „Idziemy”, Tomasz Miłkowski w „Przeglądzie” i Witold Mrozek w „Gazecie Wyborczej” recenzują Iwonę... w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj