Aktualności

Odwołane przedstawienia „Udręki życia” w dniach 10 i 11 stycznia

Zmuszeni jesteśmy odwołać przedstawienia Udręki życia w dniach 10 i 11 stycznia. Informujemy o zasadach zwrotu pieniędzy za bilety.

TEATR DLA SENIORÓW w marcu

W ramach marcowej oferty dla seniorów przygotowaliśmy sześć tytułów, m.in. Udrękę życia Hanocha Levina w inscenizacji Jana Englerta. Zapraszamy.

TEATR DLA STUDENTÓW w marcu

Bilety dla studentów w promocyjnych cenach na wybrane przedstawienia z marcowego repertuaru. Wśród nich Pożegnania Stanisława Dygata w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

TEATR DLA SENIORÓW w lutym

W lutowej promocji dla seniorów aż sześć przedstawień! Zapraszamy m.in. na Dowód na istnienie drugiego autorstwa i w reżyserii Macieja Wojtyszki.

TEATR DLA STUDENTÓW w lutym

Zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na wybrane przedstawienia z repertuaru lutowego, wśród nich Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa.

TEATR DLA SENIORÓW w styczniu

W styczniu w ofercie dla seniorów mamy pięć przedstawień, wśród nich Madame de Sade w reżyserii Macieja Prusa.

TEATR DLA STUDENTÓW w styczniu

Zapraszamy studentów do skorzystania z naszej oferty w styczniu. Wśród przedstawień objętych promocją jest widowiskowa Opowieść zimowa w reżyserii Marcina Hycnara.

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” – zapraszamy na „Iwonę...” i „Dowód...”

W ramach programu zapraszamy na Iwonę… i Dowód... w dniach 7 i 8 października. Bilety w promocyjnej cenie 35 zł można rezerwować telefonicznie od 18 września i kupować w kasach Teatru od 19 września (nie są dostępne online).

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj