Aktualności

„Dziady” – promocja na długi weekend!

Na Dziady w dniach 5 i 6 maja, o godz. 18:30 proponujemy bilety w cenie 45 zł! Można je kupować w kasach Teatru lub rezerwować telefonicznie w dniach 25 do 30 kwietnia. Bilety nie są dostępne w sprzedaży online

„Królowa Śniegu” – 3 maja tańsze bilety!

Pełna przygód i wzruszeń baśniowa opowieść, która oczaruje zarówno dzieci jak i dorosłych widzów. Na Królową Śniegu w dniu 3 maja, o godz. 16:00 mamy pulę biletów w cenie 35 zł; można je kupować w kasach lub rezerwować telefonicznie w dniach od 25 do 30 kwietnia.

TEATR DLA STUDENTÓW w czerwcu

W czerwcu studentom proponujemy cztery przedstawienia w promocyjnych cenach, m.in. W mrocznym, mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani i Łysą śpiewaczkę przygotowaną przez Macieja Prusa. Bilety w sprzedaży od 7 kwietnia.

TEATR DLA SENIORÓW w czerwcu

W ramach czerwcowej oferty promocyjnej seniorów zapraszamy na cztery przedstawienia, m.in. Udrękę życia w reżyserii Jana Englerta oraz Opowiadanie brazylijskie w scenicznej interpretacji Marcina Hycnara. Bilety w sprzedaży od 7 kwietnia.

TEATR DLA STUDENTÓW w maju

Zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na wybrane przedstawienia z repertuaru majowego, m.in. Łysą śpiewaczkę przygotowaną przez Macieja Prusa.

TEATR DLA SENIORÓW w maju

W repertuarze majowym w ofercie dla seniorów mamy m.in. Dziady w inscenizacji wybitnego litewskiego twórcy Eimuntasa Nekrošiusa oraz W mrocznym mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj