Aktualności

„Śmierć Dantona” – bilety w cenie promocyjnej

Na Śmierć Dantona w dniach 28 i 29 kwietnia mamy bilety w promocyjnej cenie 45 zł! Można je rezerwować telefonicznie i kupować w kasach Teatru w dniach 20–27 kwietnia; bilety objęte promocją nie są dostępne online.

TEATR DLA SENIORÓW w czerwcu

Zapraszamy seniorów na cztery przedstawienia w promocyjnej cenie, wśród nich Fortepian pijany w reżyserii Marcina Przybylskiego. Bilety dostępne w sprzedaży od 5 kwietnia. 

TEATR DLA STUDENTÓW w czerwcu

W czerwcowej ofercie promocyjnej mamy cztery przedstawienia. Zapraszamy na Łysą śpiewaczkę w reżyserii Macieja Prusa i kilka innych spektakli. Bilety dostępne w sprzedaży od 5 kwietnia.

TEATR DLA SENIORÓW w maju

W majowej promocji dla seniorów pięć przedstawień. Zapraszamy m.in. na Matkę Courage i jej dzieci w reżyserii Michała Zadary.  

TEATR DLA STUDENTÓW w maju

Zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na wybrane przedstawienia z repertuaru majowego, wśród nich Opowieść zimowa w reżyserii Marcina Hycnara.

TEATR DLA SENIORÓW w kwietniu

W kwietniowej ofercie promocyjnej dla seniorów mamy sześć przedstawień, wśród nich Kordian w inscenizacji Jana Englerta.

TEATR DLA STUDENTÓW w kwietniu

W kwietniu zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na sześć przedstawień, m.in. Elementarz w reżyserii Piotra Cieplaka.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj