Aktualności

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” – zapraszamy na „Matkę Courage i jej dzieci”

W ramach programu „Polska zobacz więcej  – Weekend za pół ceny” zapraszamy na Matkę Courage… w dniach 1 i 2 kwietnia. Bilety w promocyjnej cenie 45 zł można rezerwować telefonicznie lub kupować w kasach Teatru od 17 marca (nie są dostępne online).

TEATR DLA STUDENTÓW w maju

Zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na wybrane przedstawienia z repertuaru majowego, m.in. Łysą śpiewaczkę przygotowaną przez Macieja Prusa.

TEATR DLA SENIORÓW w maju

W repertuarze majowym w ofercie dla seniorów mamy m.in. Dziady w inscenizacji wybitnego litewskiego twórcy Eimuntasa Nekrošiusa oraz W mrocznym mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani.

TEATR DLA STUDENTÓW w kwietniu

W kwietniu zapraszamy studentów na cztery spektakle, m.in. na Dziady w inscenizacji Eimuntasa Nekrošiusa oraz W mrocznym mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani.

TEATR DLA SENIORÓW w kwietniu

W kwietniowej ofercie seniorom proponujemy cztery przedstawienia, m.in. Białe małżeństwo w reżyserii Artura Tyszkiewicza oraz Udrękę życia przygotowaną przez Jana Englerta.

TEATR DLA STUDENTÓW w marcu

W marcu zapraszamy studentów na pięć przedstawień, m.in. na realizacje Piotra Cieplaka: Milczenie o Hiobie, spektakl-performans na motywach biblijnej księgi oraz autorskie przedstawienie Soplicowo – owocilpoS. Suplement.

TEATR DLA SENIORÓW w marcu

W marcu specjalnie dla seniorów pięć przedstawień, m.in. Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa oraz Milczenie o Hiobie przygotowane przez Piotra Cieplaka.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj