Aktualności

„Dziady” – bilety w cenie promocyjnej

Na Dziady w dniach 28 i 29 i 31 października mamy pulę biletów w cenie 45 zł! Można je kupować w kasach Teatru lub rezerwować telefonicznie w dniach 23–27 października. Bilety nie są dostępne w sprzedaży online

„Fortepian pijany” – 25 i 26 października tańsze bilety

Na Fortepian Pijany w dniu 25 i 26 października, o godz. 19:30 mamy bilety w cenie 30 zł! Można je kupować w kasach Teatru i rezerwować telefonicznie w dniach 20–24 października; nie są dostępne w sprzedaży online.

TEATR DLA SENIORÓW w grudniu

Bilety dla seniorów w cenach promocyjnych na pięć tytułów z naszego grudniowego repertuaru. Wśród nich dwa przedstawienia w reżyserii Jana Englerta – Fredraszki oraz Udręka Życia.

TEATR DLA STUDENTÓW w grudniu

W ramach grudniowej oferty promocyjnej dla studentów przygotowaliśmy aż pięć przedstawień. Zapraszamy m.in. na Pożegnania Stanisława Dygata w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

TEATR DLA SENIORÓW w listopadzie

W listopadowej ofercie promocyjnej dla seniorów mamy m.in. Królową Śniegu Hansa Christiana Andersena w inscenizacji Piotra Cieplaka. Zapraszamy!

TEATR DLA STUDENTÓW w listopadzie

Zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na wybrane przedstawienia w listopadzie, m.in. Iwonę, księżniczkę Burgunda w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

TEATR DLA SENIORÓW w październiku

W repertuarze październikowym w ofercie dla seniorów proponujemy m.in. Madame de Sade w inscenizacji Macieja Prusa oraz W mrocznym mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani.

TEATR DLA STUDENTÓW w październiku

Studentom proponujemy pięć przedstawień z naszego październikowego repertuaru, m.in. Kordiana w reżyserii Jana Englerta oraz Dowód na istnienie drugiego, autorskie przedstawienie Macieja Wojtyszki.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj