Aktualności

„Soplicowo – owocilpoS. Suplement” – bilety w cenie promocyjnej!

Na przedstawienia Soplicowo – owocilpoS. Suplement w dniach 4 i 5 marca mamy pulę biletów w cenie 35 zł! Można je kupować w kasach albo rezerwować telefonicznie w dniach od 28 lutego do 3 marca.

TEATR DLA STUDENTÓW w kwietniu

W kwietniu zapraszamy studentów na cztery spektakle, m.in. na Dziady w inscenizacji Eimuntasa Nekrošiusa oraz W mrocznym mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani.

TEATR DLA SENIORÓW w kwietniu

W kwietniowej ofercie seniorom proponujemy cztery przedstawienia, m.in. Białe małżeństwo w reżyserii Artura Tyszkiewicza oraz Udrękę życia przygotowaną przez Jana Englerta.

TEATR DLA STUDENTÓW w marcu

W marcu zapraszamy studentów na pięć przedstawień, m.in. na realizacje Piotra Cieplaka: Milczenie o Hiobie, spektakl-performans na motywach biblijnej księgi oraz autorskie przedstawienie Soplicowo – owocilpoS. Suplement.

TEATR DLA SENIORÓW w marcu

W marcu specjalnie dla seniorów pięć przedstawień, m.in. Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa oraz Milczenie o Hiobie przygotowane przez Piotra Cieplaka.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj