Aktualności

W październiku na scenach

Przed nami prapremiera polska dramatu Nikt Levina w reżyserii Artura Tyszkiewicza i jubileusze – po raz 50. zagramy Iwonę, księżniczkę Burgunda, a po raz 100. Mszę za miasto Arras oraz W mrocznym mrocznym domu! Bilety na październik w sprzedaży od 23 sierpnia.

Nie żyje Janusz Głowacki

Ze smutkiem żegnamy Janusza Głowackiego, dramatopisarza, prozaika, scenarzystę, autora Kopciucha wystawionego w Teatrze Narodowym. Zdjęcie z programu przedstawienia Kopciuch. Fot: Hanna Prus, projekt: Maciej Buszewicz

TEATR DLA SENIORÓW we wrześniu

We wrześniu seniorom proponujemy cztery przedstawienia w promocyjnych cenach, m.in. Opowiadanie brazylijskie w reżyserii Marcina Hycnara.

TEATR DLA STUDENTÓW we wrześniu

Zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na wybrane przedstawienia z repertuaru wrześniowego, m.in. Matkę Courage… w reżyserii Michała Zadary.

Z żalem żegnamy Andrzeja Blumenfelda

Z żalem żegnamy Andrzeja Blumenfelda, aktora Teatru Narodowego w latach 1997–2012. Na zdjęciu: Andrzej Blumenfeld w roli Leonata w Wiele hałasu o nic Shakespeare’a w reż. Macieja Prusa, premiera 12 grudnia 2008. Fot. Robert Jaworski

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej jest mecenasem finansowym działalności Teatru Narodowego.

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego

Od końca listopada 2016 roku oraz przez cały rok 2017 działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny wspiera DOM DEVELOPMENT S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce.

Nagroda dla Jana Englerta na Festiwalu „Dwa Teatry”

Jan Englert został wyróżniony nagrodą za twórczą realizację telewizyjną spektaklu teatralnego Śluby panieńskie na 17. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie.

Repertuar we wrześniu

W nowym sezonie zapraszamy na premierę Twórców obrazów Enquista w reżyserii Artura Urbańskiego. Wśród kilkunastu tytułów m.in. Dziady w inscenizacji Eimuntasa Nekrošiusa. Bilety na przedstawienia z repertuaru wrześniowego w sprzedaży od 20 czerwca.

„Idiota” na 9. Wybrzeżu Sztuki w Gdańsku

Idiotę w reżyserii Pawła Miśkiewicza pokażemy podczas 9. Wybrzeża Sztuki, w dniach 22 i 23 czerwca.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj