Aktualności

„Dziady” – promocja na długi weekend!

Na Dziady w dniach 5 i 6 maja, o godz. 18:30 proponujemy bilety w cenie 45 zł! Można je kupować w kasach Teatru lub rezerwować telefonicznie w dniach 25 do 30 kwietnia. Bilety nie są dostępne w sprzedaży online

„Królowa Śniegu” – 3 maja tańsze bilety!

Pełna przygód i wzruszeń baśniowa opowieść, która oczaruje zarówno dzieci jak i dorosłych widzów. Na Królową Śniegu w dniu 3 maja, o godz. 16:00 mamy pulę biletów w cenie 35 zł; można je kupować w kasach lub rezerwować telefonicznie w dniach od 25 do 30 kwietnia.

Żegnamy Witolda Pyrkosza

Ze smutkiem żegnamy Witolda Pyrkosza, aktora Teatru Narodowego w latach 1983–1990. Na zdjęciu: Witold Pyrkosz jako Clov w Końcówce Becketta w reżyserii Jerzego Krasowskiego, w przedstawieniu z 1985 roku. Fot. Cezary Marek Langda

Janusz Gajos laureatem Tarnowskiej Nagrody Filmowej za całokształt twórczości

Janusz Gajos został uhonorowany Tarnowską Nagrodą Filmową za całokształt twórczości. Artysta odbierze statuetkę „Wędrowca” 23 kwietnia, po przedstawieniu Mszy za miasto Arras w tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego.

Dzień Teatru Publicznego | „Bilet do teatru za 500 groszy” – 20 maja zapraszamy na „Łysą śpiewaczkę”

Z okazji Dnia Teatru Publicznego, 20 maja, o godz. 16:00 zapraszamy na Łysą śpiewaczkę Ionesco w reżyserii Macieja Prusa. Sprzedaż biletów na to przedstawienie w cenie 500 groszy rozpocznie się 13 maja, o godz. 11:00.

TEATR DLA STUDENTÓW w czerwcu

W czerwcu studentom proponujemy cztery przedstawienia w promocyjnych cenach, m.in. W mrocznym, mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani i Łysą śpiewaczkę przygotowaną przez Macieja Prusa. Bilety w sprzedaży od 7 kwietnia.

TEATR DLA SENIORÓW w czerwcu

W ramach czerwcowej oferty promocyjnej seniorów zapraszamy na cztery przedstawienia, m.in. Udrękę życia w reżyserii Jana Englerta oraz Opowiadanie brazylijskie w scenicznej interpretacji Marcina Hycnara. Bilety w sprzedaży od 7 kwietnia.

Repertuar w czerwcu

Gramy piętnaście tytułów z repertuaru światowego i dramaturgii polskiej. Pamiętamy o Dniu Dziecka – naszych młodych widzów zapraszamy na Królową Śniegu i Pchłę Szachrajkę! Bilety na przedstawienia czerwcowe będą w sprzedaży od 7 kwietnia.

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru twórcom życzymy wielu artystycznych inspiracji, a nam wszystkim niezapomnianych teatralnych wrażeń!

 

„ODDECH. Teatr Erwina Axera i Warszawa teatralna 1956–1966” – wystawa plenerowa w Domu Spotkań z Historią

Na wystawę plenerową „ODDECH. Teatr Erwina Axera i Warszawa teatralna 1956–1966” zapraszamy od 27 marca w Domu Spotkań z Historią. Wstęp wolny.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj