Aktualności

„Dziady” – bilety w cenie promocyjnej

Na Dziady w dniach 28 i 29 i 31 października mamy pulę biletów w cenie 45 zł! Można je kupować w kasach Teatru lub rezerwować telefonicznie w dniach 23–27 października. Bilety nie są dostępne w sprzedaży online

„Fortepian pijany” – 25 i 26 października tańsze bilety

Na Fortepian Pijany w dniu 25 i 26 października, o godz. 19:30 mamy bilety w cenie 30 zł! Można je kupować w kasach Teatru i rezerwować telefonicznie w dniach 20–24 października; nie są dostępne w sprzedaży online.

100. przedstawienie „W mrocznym mrocznym domu”

W mrocznym mrocznym domu w inscenizacji Grażyny Kani 20 października zagramy na naszej scenie po raz setny!

Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier w Teatrze Narodowym – fotorelacja

Udział w Warszawskim Festiwalu Kultury Bez Barier jest tradycją w Teatrze Narodowym. W tym roku niepełnosprawnym widzom zaproponowaliśmy spektakl z audiodeskrypcją oraz spotkanie „Za kulisami”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Wspominamy Jerzego Jarockiego

Dzisiaj mija pięć lat od śmierci Jerzego Jarockiego, jednego z najważniejszych reżyserów w polskim teatrze powojennym.

100. przedstawienie „Mszy za miasto Arras”

Monodram w wykonaniu Janusza Gajosa 12 października po raz setny na naszej scenie! W piątek, 13 października, przedstawienie pokażemy w Teatrze Starym w Lublinie.

Repertuar grudniowy

Widowiskowe inscenizacje, poruszające historie...  zapraszamy do Teatru w grudniu! Bilety w sprzedaży od 10 października. 

TEATR DLA SENIORÓW w grudniu

Bilety dla seniorów w cenach promocyjnych na pięć tytułów z naszego grudniowego repertuaru. Wśród nich dwa przedstawienia w reżyserii Jana Englerta – Fredraszki oraz Udręka Życia.

TEATR DLA STUDENTÓW w grudniu

W ramach grudniowej oferty promocyjnej dla studentów przygotowaliśmy aż pięć przedstawień. Zapraszamy m.in. na Pożegnania Stanisława Dygata w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

Recenzje „Twórców obrazów”

Recenzenci i teatralni blogerzy oceniają przedstawienie Twórcy obrazów Enquista w reżyserii Artura Urbańskiego. Fot. Yato Photography

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj