Aktualności

Kasy i rezerwacja w czasie wakacji

Podajemy informacje o sprzedaży i telefonicznej rezerwacji biletów w czasie przerwy wakacyjnej w dniach: 26 czerwca – 20 sierpnia.

Nagroda dla Jana Englerta na Festiwalu „Dwa Teatry”

Jan Englert został wyróżniony nagrodą za twórczą realizację telewizyjną spektaklu teatralnego Śluby panieńskie na 17. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie.

Repertuar we wrześniu

W nowym sezonie zapraszamy na premierę Twórców obrazów Enquista w reżyserii Artura Urbańskiego. Wśród kilkunastu tytułów m.in. Idiota w inscenizacji Pawła Miśkiewicza. Bilety na przedstawienia z repertuaru wrześniowego w sprzedaży od 20 czerwca.

„Idiota” na 9. Wybrzeżu Sztuki w Gdańsku

Idiotę w reżyserii Pawła Miśkiewicza pokażemy podczas 9. Wybrzeża Sztuki, w dniach 22 i 23 czerwca.

Żegnamy Mieczysława Kalenika

Ze smutkiem żegnamy Mieczysława Kalenika, aktora Teatru Narodowego w latach 1959–1975. Na zdjęciu: Mieczysław Kalenik jako Dentysta- Valentine w Nigdy nie można przewidzieć Shawa w reżyserii Ewy Bonackiej, spektaklu z 1960 roku. Fot. Franciszek Myszkowski

„Madame de Sade” na festiwalu Zamojskie Lato Teatralne

Madame de Sade w reżyserii Macieja Prusa pokażemy 20 czerwca w Zamojskim Domu Kultury podczas 42. Zamojskiego Lata Teatralnego.

Odwołane przedstawienie „Opowieści zimowej” w dniu 10 czerwca

Z przykrością informujemy, że z powodów technicznych przedstawienie Opowieści zimowej w dniu 10 czerwca zostało odwołane. Zawiadamiamy o zasadach zwrotu pieniędzy za bilety.

Lekcje teatralne

Teatr od kulis – grupy zorganizowane zapraszamy do zwiedzania Teatru! Prowadzimy zapisy na lekcje w nowym sezonie teatralnym 2017/2018.

Recenzje „Opowieści zimowej”

Odnotowujemy recenzje po premierze Opowieści zimowej Shakespeare'a w reżyserii Marcina Hycnara. Fot. Krzysztof Bieliński.

Przygotowania do „Opowieści zimowej”

Za nami kolejne etapy przygotowań scenografii i kostiumów do Opowieści zimowej. Ważny jest każdy detal!

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj