Aktualności

Wewnątrz cyklonu. Rozmowa z Barbarą Wysocką

Barbara Wysocka pracuje nad Śmiercią Dantona Büchnera; premiera – 3 lutego. „Podążanie za bohaterami Büchnera pozwala na ogląd sytuacji od środka wydarzeń, z wewnątrz cyklonu” – mówi reżyserka. 

Odwołane przedstawienia „Udręki życia” w dniach 10 i 11 stycznia

Zmuszeni jesteśmy odwołać przedstawienia Udręki życia w dniach 10 i 11 stycznia. Informujemy o zasadach zwrotu pieniędzy za bilety.

Zmarł Jacques Lassalle

Z ogromnym żalem żegnamy Jacques'a Lassalle’a, wybitną osobistość świata teatralnego. Reżyser zmarł 2 stycznia 2018 roku w Paryżu.

Nowy Regulamin Teatru Narodowego dotyczący sprzedaży online

Od 3 stycznia 2018 obowiązuje nowy Regulamin Teatru Narodowego dotyczący sprzedaży online.

Nowy Rok 2018!

Życzymy wszelkiej pomyślności i optymizmu. Zapraszamy do Teatru Narodowego w Nowym Roku!

Marzec w Teatrze Narodowym

Na dużej scenie wielkie inscenizacje dramatu romantycznego – Mickiewiczowskie Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa i Śmierć Dantona Büchnera przygotowana przez Barbarę Wysocką. Bilety na przedstawienia z repertuaru marcowego w sprzedaży od 4 stycznia.

TEATR DLA SENIORÓW w marcu

W ramach marcowej oferty dla seniorów przygotowaliśmy sześć tytułów, m.in. Udrękę życia Hanocha Levina w inscenizacji Jana Englerta. Zapraszamy.

TEATR DLA STUDENTÓW w marcu

Bilety dla studentów w promocyjnych cenach na wybrane przedstawienia z marcowego repertuaru. Wśród nich Pożegnania Stanisława Dygata w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

Życzymy spokojnych, radosnych Świąt!

Świąteczne życzenia od Zespołu Teatru Narodowego.

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej jest mecenasem finansowym działalności Teatru Narodowego.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj