Aktualności

„Soplicowo – owocilpoS. Suplement” – bilety w cenie promocyjnej!

Na przedstawienia Soplicowo – owocilpoS. Suplement w dniach 4 i 5 marca mamy pulę biletów w cenie 35 zł! Można je kupować w kasach albo rezerwować telefonicznie w dniach od 28 lutego do 3 marca.

„Zbójcy” – pożegnanie z tytułem

Po raz ostatni na scenie sensacyjne widowisko Michała Zadary. Na ostatnie spektakle zapraszamy 25 i 26 marca, o godz. 19:00.

Zmarł Gustaw Lutkiewicz

Ze smutkiem żegnamy Gustawa Lutkiewicza, aktora Teatru Narodowego w latach 1969–1974. Na zdjęciu: Gustaw Lutkiewicz w Rewizorze Gogola w reżyserii Adama Hanuszkiewicza. Fot. Renard Dudley

Żegnamy Danutę Szaflarską

Z wielkim żalem żegnamy Danutę Szaflarską, aktorkę Teatru Narodowego w latach 1955–1966. Od 2007 roku występowała gościnnie na narodowej scenie, zagrała Nini w Żarze i Babkę w Daily Soup.

Nie żyje Witold Adamek

Ze smutkiem żegnamy Witolda Adamka – znakomitego operatora filmowego współpracującego z Teatrem Narodowym przy telewizyjnych realizacjach naszych przedstawień.

Wzniosłość i śmieszność. Rozmowa z Pawłem Miśkiewiczem

„Pokazujemy grupę ludzi splecionych jakimś upiornym układem erotyczno-emocjonalno-handlowym” – mówi reżyser Idioty

TEATR DLA STUDENTÓW w kwietniu

W kwietniu zapraszamy studentów na cztery spektakle, m.in. na Dziady w inscenizacji Eimuntasa Nekrošiusa oraz W mrocznym mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani.

TEATR DLA SENIORÓW w kwietniu

W kwietniowej ofercie seniorom proponujemy cztery przedstawienia, m.in. Białe małżeństwo w reżyserii Artura Tyszkiewicza oraz Udrękę życia przygotowaną przez Jana Englerta.

Repertuar kwietniowy

Zapraszamy na wielki repertuar romantyczny – sceniczną interpretację Kordiana przygotował Jan Englert, Dziady wyreżyserował Eimuntas Nekrošius, wybitny litewski twórca teatralny.  Ponadto w repertuarze szesnaście tytułów!

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU – jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej obejmuje mecenatem finansowym działalność Teatru Narodowego.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj