Aktualności

„Dziady” – bilety w cenie promocyjnej

Na Dziady w dniu 25 stycznia mamy pulę biletów w promocyjnej cenie 45 zł! Bilety można kupować w kasach Teatru lub rezerwować telefonicznie w dniu 24 stycznia.

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU – jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej obejmuje mecenatem finansowym działalność Teatru Narodowego.

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego

Miło nam poinformować, że od końca listopada 2016 roku oraz przez cały rok 2017 działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny wspiera DOM DEVELOPMENT S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce.

Przerwa w pracy księgarni internetowej do 31 stycznia

Z przyczyn technicznych nastąpi przerwa w pracy księgarni internetowej do dnia 31 stycznia.


„Milczenie o Hiobie” – pożegnanie z tytułem

Żegnamy Milczenie o Hiobie w reżyserii Piotra Cieplaka. Na ostatnie spektakle zapraszamy 1 i 2 marca, o godz. 19:00

ERWIN AXER. Stulecie urodzin. 1917–2017 – wystawa w Galerii Kordegarda

Na wystawę w stulecie urodzin Erwina Axera przygotowaną przez Narodowe Centrum Kultury w porozumieniu z Instytutem Teatralnym, Teatrem Współczesnym i Teatrem Narodowym, zapraszamy od 23 stycznia do 19 lutego do Galerii Kordegarda.

Nowy Rok 2017!

W Nowym Roku życzymy spokoju i pogody ducha, a także wielu inspirujących teatralnych wrażeń!  

Recenzenci o „Matce Courage...”

Recenzenci i teatralni blogerzy piszą o spektaklu Matka Courage i jej dzieci w reżyserii Michała Zadary. Na zdjęciu: Arkadiusz Janiczek (Kucharz) i Danuta Stenka (Matka Courage), fot. Krzysztof Bieliński.

TEATR DLA STUDENTÓW w marcu

W marcu zapraszamy studentów na pięć przedstawień, m.in. na realizacje Piotra Cieplaka: Milczenie o Hiobie, spektakl-performans na motywach biblijnej księgi oraz autorskie przedstawienie Soplicowo – owocilpoS. Suplement.

TEATR DLA SENIORÓW w marcu

W marcu specjalnie dla seniorów pięć przedstawień, m.in. Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa oraz Milczenie o Hiobie przygotowane przez Piotra Cieplaka.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj