Aktualności

Vouchery do Teatru Narodowego!

Długoterminowe vouchery do Teatru Narodowego, w tym vouchery dla dwojga, to doskonały podarunek dla rodziny, bliskich, przyjaciół i znajomych. 
W repertuarze mamy dwadzieścia sześć tytułów – wybór pozostawiony obdarowanemu jest więc bardzo szeroki!
Oferta może zainteresować także firmy, które poszukują niebanalnych prezentów dla swoich pracowników.

Vouchery są dostępne w sprzedaży online oraz w kasach Teatru.

Sprzedaż voucherów online →

Repertuar →

W repertuarze mamy dwadzieścia siedem tytułów. To polska i światowa klasyka oraz dramat współczesny i najnowszy. 
W sezonie 2022/2023 odbyły się następujące premiery: Dekalog→ Krzysztofa Kieślowskiego i Krzysztofa Piesiewicza w reżyserii Wojciecha Farugi, Księgi Jakubowe Olgi Tokarczuk w inscenizacji Michała Zadara, Molierowski Mizantrop→ w realizacji Jana Englerta, Alicji Kraina Czarów→ wg Lewisa Carrolla w inscenizacji Sławomira Narlocha. W przygotowaniu jest Komediant→ Thomasa Bernharda w reżyserii Andrzeja Domalika. 


◊ Teatr oferuje w sprzedaży vouchery jednoosobowe i vouchery dla dwojga
 

Voucher ma określony termin ważności, który jest nadrukowany na blankiecie vouchera. W sprzedaży dostępne są vouchery jednoosobowe i vouchery dla dwojga ważne przez okres 180 dni od daty zakupu oraz vouchery jednoosobowe zakupione z datą ważności od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 lub od 1 lipca do 31 grudnia 2023 (Voucher 01-06.2023 lub Voucher 07-12.2023) aktywne zgodnie z okresem ich ważności. W przypadku braku możliwości wykorzystania vouchera z powodu ograniczenia działalności repertuarowej Teatru, jego ważność zostaje przedłużona na kolejny półroczny termin. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny: tel.: 22 69 20 604, 22 69 20 664  lub na adres e-mail: pomoc_bilety@narodowy.pl 

Vouchery dostępne są również w kasach Teatru (tel.: 22 69 20 604, 22 69 20 664).



Vouchery do Teatru Narodowego – szczegółowe informacje:

 Voucher to bilet otwarty na dowolny spektakl z repertuaru Teatru Narodowego pod warunkiem dostępności miejsc. Vouchery są dostępne w kasach Teatru oraz za pośrednictwem systemu sprzedaży online Teatru. Do ceny voucherów sprzedawanych online doliczana jest prowizja.

 Voucher można wymienić na bilet/bilety z miejscem w każdej strefie cenowej na dowolne przedstawienie z repertuaru Teatru Narodowego lub na wszystkie spektakle gościnne, pod warunkiem dostępności miejsc, na które sprzedaż biletów prowadzi Teatr Narodowy. Wymiany dokonać można w kasach Teatru lub za pośrednictwem systemu sprzedaży online Teatru. Voucher, który nie zostanie wymieniony na bilet/bilety, nie uprawnia do obejrzenia spektaklu i zajęcia miejsca na widowni.

 Voucher ma określony termin ważności, który jest nadrukowany na blankiecie vouchera. W sprzedaży dostępne są vouchery jednoosobowe i vouchery dla dwojga ważne przez okres 180 dni od daty zakupu oraz vouchery jednoosobowe zakupione z datą ważności od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 lub od 1 lipca do 31 grudnia 2023 (Voucher 01-06.2023 lub Voucher 07-12.2023) aktywne zgodnie z okresem ich ważności. Wymiana vouchera po upływie terminu ważności nie jest możliwa. W przypadku braku możliwości wykorzystania vouchera z powodu ograniczenia działalności repertuarowej Teatru, proponujemy jego przedłużenie na kolejny półroczny termin.

 Voucher nie podlega wymianie na bilet/bilety na przedstawienie w przypadku, gdy:
— cena biletu pełnopłatnego na to przedstawienie przekracza cenę zakupu vouchera jednoosobowego,
— cena zakupu vouchera dla dwojga jest niższa niż suma cen dwóch biletów pełnopłatnych na wybrany spektakl lub
— gdy decyzją Teatru, o której Teatr poinformował za pośrednictwem strony internetowej, bilety na dane Wydarzenie nie podlegają wymianie z vouchera.

  1. Teatr nie ponosi odpowiedzialności za vouchery uszkodzone, zgubione lub udostępnione innej osobie przez Kupującego. W przypadku zgubienia vouchera Teatr nie wystawia duplikatu.

 Vouchery nie podlegają rezerwacji.

 Ceny voucherów wynoszą: 150 zł (voucher jednoosobowy), 300 zł (voucher dla dwojga).
Do ceny voucherów sprzedawanych online doliczana jest prowizja.

 Jeśli cena biletu pełnopłatnego na spektakl jest niższa niż wartość vouchera jednoosobowego lub suma cen dwóch biletów pełnopłatnych na wybrane przedstawienie jest niższa niż wartość vouchera dla dwojga, Teatr nie zwraca różnicy (aktualizacja: 31 stycznia 2022).

 Voucher oraz bilet wymieniony z vouchera nie podlegają zwrotom, wymianie na gotówkę ani na inne wydarzenie.

Sprzedaż voucherów online →



Telefoniczna rezerwacja biletów, informacja o voucherach czynna w godzinach: 

pon.–pt. 9:00–19:00
sob.–nd. 15:00–19:00
tel. 22 69 20 604, 22 69 20 664

Sprzedaż biletów i voucherów w kasach

Kasy Teatru czynne w godzinach:
Kasa przy pl. Teatralnym 3
wt.–nd. 15:00–19:00

Kasa przy ul. Wierzbowej 3 czynna w dniach, w których grane są przedstawienia na Scenie przy Wierzbowej lub na Scenie Studio, na godzinę przed ich rozpoczęciem.


Informacje o biletach, voucherach, sprzedaży online:
e-mail: pomoc_bilety@narodowy.pl

Informacje o voucherach w Regulaminie rezerwacji i sprzedaży biletów Teatru Narodowego →


  • Międzynarodowy Dzień Teatru 2023

    Wspólne święto nas wszystkich – ludzi teatru i widzów! Z tej okazji dziękujemy wszystkim tym, dla których teatr jest ważnym miejscem spotkań. Bądźmy razem!

  • ALICJI KRAINA CZARÓW – recenzje

    „Wielka imaginacja. Wielka fantazja. Wielka wyobraźnia”, „piękny spektakl” – recenzje po premierze ALICJI KRAINY CZARÓW wg Carrolla w reżyserii Sławomira Narlocha. 

  • Repertuar marzec – maj 2023

    Premiery – w marcu Alicji Kraina Czarów wg Carrolla, a w maju Komediant Bernharda! Ponadto na trzech scenach Teatru wiele tytułów, w tym Księgi Jakubowe.

  • Oferty promocyjne

    Comiesięczne programy TEATR DLA SENIORÓW, TEATR DLA STUDENTÓW (obecnie w ofercie propozycje od marca do maja) oraz inne aktualne promocje. 

  • ZEMSTA NIETOPERZA – odwołane marcowe spektakle

    Z przykrością zawiadamiamy, iż z przyczyn technicznych przedstawienia ZEMSTY NIETOPERZA w dniach 29 i 30 marca zostały odwołane. Przepraszamy. Teatr zwraca pieniądze za bilety. 

  • 15 kwietnia | ALICJI KRAINA... z tłumaczeniem na PJM

    Spektakl Alicji Kraina Czarów w dniu 15 kwietnia przedstawimy z tłumaczeniem na polski język migowy (PJM). Serdecznie zapraszamy!

  • Na wyspach pamięci. Rozmowa ze Sławomirem Narlochem

    „To opowieść o pamięci i fascynującej rzeczywistości pełnej zagadek i paradoksów. Tu i teraz – dziś jest czas na Alicji Krainę Czarów” – mówi Sławomir Narloch, reżyser spektaklu. 

  • MUZYKA TO CZAS

    Przedstawiamy muzyczną zapowiedź Alicji Krainy Czarów! W roli Szalonego Kapelusznika – Paweł Paprocki. 

  • Wskazówki zegara | premiera ALICJI...

    Czy można pamiętać do przodu? Odwrócić czas? Zatrzymać wspomnienia? Alicji Kraina Czarów wg Lewisa Carrolla w reżyserii Sławomira Narlocha.

  • Piotr Cieplak z Nagrodą im. Tadeusza Żeleńskiego-Boya

    Piotr Cieplak został wyróżniony Nagrodą im. Tadeusza Żeleńskiego-Boya za wybitne osiągnięcia w sztuce reżyserskiej, ze szczególnym uwzględnieniem spektakli realizowanych w Teatrze Narodowym.

  • Jan Englert – jubileusz 45-lecia pracy reżyserskiej

    Jan Englert po raz pierwszy reżyserował w 1978 roku. Jego najnowszą pracą reżyserską jest zrealizowany w Teatrze Narodowym Mizantrop Molière’a. 

  • Vouchery do Teatru Narodowego

    Długoterminowe vouchery do Teatru Narodowego to doskonały podarunek. Są dostępne online oraz w kasach Teatru. 

  • MIZANTROP – recenzje po premierze

    Po premierze Mizantropa Molière’a w reżyserii Jana Englerta – przedstawiamy wybór recenzji. 

  • Niejednoznaczność | Molière w Narodowym

    Pytania o nasz stosunek do świata i postawę wobec innych, o egoizm i empatię – premiera Mizantropa Molière’a odbyła się 10 grudnia na scenie Studio. 

  • Szlachetność i profity. Rozmowa z Janem Englertem

    „Rozkrok między szlachetnością a interesownością, pychą a skromnością – to jest najciekawsze” – mówi Jan Englert, reżyser Mizantropa

  • KSIĘGI JAKUBOWE – wybór recenzji

    Przedstawiamy fragmenty recenzji, które ukazały się po premierze Ksiąg Jakubowych Olgi Tokarczuk w reżyserii Michała Zadary.

  • My z nich | rozmowa z Michałem Zadarą

    „My, współcześni Polacy, jesteśmy spadkobiercami bardzo różnych tradycji, narodowości, praktyk” – mówi Michał Zadara, reżyser Ksiąg Jakubowych.

  • Dziedzictwo | premiera KSIĄG JAKUBOWYCH

    Nasi przodkowie, tożsamość i przyszłość – Księgi Jakubowe Olgi Tokarczuk w inscenizacji Michała Zadary.

  • DEKALOG – recenzje po premierze

    Przedstawiamy wybór recenzji po premierze Dekalogu Kieślowskiego / Piesiewicza w reżyserii Wojciecha Farugi.  

  • Rozmowa z Wojciechem Farugą o DEKALOGU

    „Wydaje mi się, że rozważania: co jest dobre, co złe, co trzeba, a czego nie wolno, są teraz, kiedy ten świat po raz kolejny nam się wymknął, wyjątkowo ważne” – mówi reżyser Dekalogu.

  • Po pierwsze człowiek | premiera DEKALOGU

    Wojciech Faruga sięgnął po ikoniczne dzieło polskiego filmu, przemyślane na nowo po ponad trzech dekadach. 

  • Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej

    Z radością informujemy, że zrealizowany przez nas program dla szkół KLASA TN zdobył III nagrodę 13. edycji Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.

  • Solidarni z Ukrainą | Солідарні з Україною

    Zespół Teatru Narodowego solidaryzuje się z Ukraińcami, walczącymi o niepodległość swojej ojczyzny. 

  • TEATR MÓJ WIDZĘ... – rozmowy z aktorkami i aktorami

    Kinga Ilgner rozmawia z: Anną Seniuk, Małgorzatą Kożuchowską, Gabrielą Muskałą, Janem Englertem, Jerzym Radziwiłowiczem, Marcinem Hycnarem. Partnerem cyklu jest Teatr Narodowy.

  • DEJMEK Raszewskiej z nagrodą PTBT!

    Wydana przez Teatr Narodowy książka Dejmek Magdaleny Raszewskiej otrzymała nagrodę Polskiego Towarzystwa Badań Teatralnych. 

  • Cykl AKTORZY/SENIORZY

    Teatr Narodowy jest partnerem internetowego projektu Leny Frankiewicz, filmowego cyklu, na który składają się rozmowy o teatrze z seniorkami i seniorami zawodu aktorskiego.

  • Cykl POECI POLSCY online #kulturabezbarier

    Polska poezja w interpretacji Aktorów Teatru Narodowego – artystyczno-edukacyjny cykl POECI POLSCY #kulturabezbarier.

  • WYKŁADY OTWARTE online (materiały audio)

    Wykłady Teatru Narodowego online dotyczące badań nad twórczością wielkich osobowości polskiej kultury.

  • Przedstawienia Teatru Narodowego online

    Spektakle Teatru Narodowego zrealizowane w Teatrze Telewizji – wybór ze zbiorów Ninateka.pl oraz Vod.TVP. 

  • Teatr Narodowy w Google Cultural Institute

    Wystawę o burzliwych dziejach Narodowej Sceny można oglądać w sieci! Zapraszamy do odwiedzenia Google Cultural Institute.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego akceptujesz zasady Polityki prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookie, kliknij tutaj