Kontakt

Teatr Narodowy             

pl. Teatralny 3
00077 Warszawa
NIP: 525-20-59-426

Kancelaria

tel. 22 69 20 609
fax 22 69 20 741
e-mail: kancelaria@narodowy.pl

UWAGA: Kasy Teatru oraz rezerwacja telefoniczna są nieczynne od dnia 7 listopada do odwołania


Informacje o biletach, voucherach, sprzedaży online, zwrotach i repertuarze
e-mail: pomoc_bilety@narodowy.pl

Dyrekcja

Krzysztof Torończyk dyrektor
Jan Englert
dyrektor artystyczny

Sekretariat Dyrekcji
tel. 22 69 20 770
fax 22 69 20 741
e-mail: kancelaria@narodowy.pl

Zbigniew Kośka 
zastępca dyrektora ds. technicznych

Sekretariat zastępcy dyrektora
ds. technicznych

tel. 22 69 20 772
fax 22 69 20 872

Tomasz Kubikowski
kierownik literacki
tel. 22 69 20 635
e-mail: tkubikowski@narodowy.pl

Informacja dla autorów tekstów dramatycznych:

Egzemplarze prosimy przesyłać bezpośrednio do Tomasza Kubikowskiego, kierownika literackiego.
Egzemplarzy papierowych nie odsyłamy.

Dział komunikacji 
i marketingu
/redakcja strony internetowej
/kontakty z mediami

Małgorzata Szum
kierowniczka działu
tel. 22 69 20 641
e-mail: mszum@narodowy.pl

Monika Mokrzycka-Pokora 
komunikacja / marketing
tel. 22 69 20 735
e-mail: mpokora@narodowy.pl

Zbigniew Lisiecki 
komunikacja / marketing
tel. 22 69 20 729
e-mail: zlisiecki@narodowy.pl

Anna Andraka
komunikacja
e-mail: aandraka@narodowy.pl 
tel. 22 69 20 729

kontakt dla mediów:
Małgorzata Szum
Anna Andraka

tel. 22 69 20 641, 22 69 20 729
tel. kom. 506 214 471
e-mail: media@narodowy.pl
e-mail: akredytacje@narodowy.pl


Dział promocji i organizacji widowni

Anna Pękala
kierowniczka działu
tel. 22 69 20 744
fax 22 69 20 742
e-mail: apekala@narodowy.pl 

Edyta Gościniewicz
zastępczyni kierowniczki działu
tel. 22 69 20 671
fax 22 69 20 742
e-mail: egosciniewicz@narodowy.pl

Katarzyna Hańć
marketing i projekty specjalne
tel. (+48) 22 69 20 742
fax. (+48) 22 69 20 741
e-mail: khanc@narodowy.pl

Hanna Szustak
marketing i wydawnictwa
tel. 22 69 20 630
fax 22 69 20 742
e-mail: hszustak@narodowy.pl

Alicja Grela-Salman
kontakty z firmami i korporacjami
tel. 22 69 20 604/664
fax 22 69 20 742
e-mail: agrela@narodowy.pl

Sara Paradzińska
kontakty ze szkołami i instytucjami edukacyjnymi
tel. 22 69 20 604/664
fax 22 69 20 742
e-mail: sparadzinska@narodowy.pl


Organizacja Pracy Artystycznej

Beata Polkowska 
kierowniczka działu
tel. 22 69 20 602
e-mail: opa@narodowy.pl
bpolkowska@narodowy.pl

Ewelina Czarnocka  
organizacja pracy artystycznej 
tel. 22 69 20 658
e-mail: eczarnocka@narodowy.pl

Dział literacki

Dorota Kowalkowska 
kierowniczka działu
tel. 22 69 20 650
fax 22 69 20 705
e-mail: dkowalkowska@narodowy.pl

Marcin Rochowski
biblioteka i wydawnictwa
tel. 22 69 20 685
fax 22 69 20 705
e-mail: mrochowski@narodowy.pl

Michał Smolis
archiwum
tel. 22 69 20 685
fax 22 69 20 705
e-mail: archiwumart@narodowy.pl

Godziny pracy Archiwum Artystycznego Teatru Narodowego:
poniedziałek–piątek  10:00–14:00

Impresariat

Justyna Kciuk
główny specjalista
tel. 22 69 20 878
e-mail: jkciuk@narodowy.pl

Wynajem sal

Tomasz Kruczkowski 

kierownik Działu Administracji
tel. 22 69 20 819
tel. kom. 533 317 025

fax 22 69 20 741
e-mail: tkruczkowski@narodowy.pl

Jak dojechać

Sceny

sala Bogusławskiego (Pl. Teatralny)
scena przy Wierzbowej, scena Studio (ul. Wierzbowa 3, wejście od ul. Fredry)

Dojazd komunikacją miejską:

  • przystanek Plac Bankowy
    autobusy: 107, 111, 171, 222, 227, 520
    autobusy nocne: N11, N13, N41, N42 N61, N63, N91
    tramwaje: 4, 15, 18, 35
  • przystanek: Metro Ratusz Arsenał
    metro: stacja Ratusz Arsenał
    autobusy: 107, 111, 160, 190, 227, 512
    autobusy nocne: N11, N21, N41, N61, N71, N91
    tramwaje: 4, 15, 18, 20, 23, 26, 35, 40
  • przystanek: Plac Teatralny
    autobusy: 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518
    autobusy nocne: N44
  • przystanek: Plac Piłsudskiego
    autobusy: 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222
    autobusy nocne: N44
  • przystanek: Plac Zamkowy
    autobusy: 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518
    autobus nocny: N44

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego akceptujesz zasady Polityki prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookie, kliknij tutaj